Poznaj kadrę gonative
icon-1

Nasi lektorzy

Stephen Trimble

Director of School
Native Speaker Educator

Jest Brytyjczykiem i pochodzi z Belfastu w Północnej Irlandii z rodziny o długiej tradycji edukacyjnej (wujek Stephena, David Trimble był uznanym profesorem i politykiem a także laureatem Nagrody Nobla). Stephen z wykształcenia jest inżynierem konstrukcji stalowych, jednak droga zawodowa na tym polu szybko ustąpiła jego edukacyjnym genom i pasji. Stephen uczy dzieci angielskiego w Warszawie od 2001 roku. Pierwsze kroki w tym polu stawiał w przedszkolach, po latach założył szkołę UK School gdzie testował swoje innowacyjne podejście do metody zanurzenia w języku. Stephen jest znany z umiejętności dostosowania tematyki, programu i podejścia do ucznia aby skutecznie osiągać rezultaty. Od początku swojej kariery nauczył mówić ponad 700 uczniów. Stephen ma świetne podejście do dzieci gdyż prywatnie sam jest tatą trójki.

David Smith

Native Speaker Educator

David is a British/Nigerian who spent the first half of his life in the United Kingdom. He is a dedicated and professional online/private English Teacher with over 4 year extensive experience as an ESL. His teaching audience cuts across all ages, from kids, teenagers to adults. He is a Chemical Engineer and Financial Analyst by education, but his passion for impacting knowledge drew him closer to the teaching world. He also holds the position as an Online educator with a growing YouTube channel dedicated to education. David’s approach to teaching is founded on the premise of inclusion, participation and practicality.

David Prior

Native Speaker Educator

Pochodzi z Dublina w Irlandii i jak wielu do Warszawy sprowadziła go miłość. David uczy angielskiego od ponad 17 lat, jest doświadczonym instruktorem ESL i posiada certyfikat TEFL. W swojej długiej karierze uczył uczniów w różnym wieku, od małych dzieci po dorosłych, i zyskał reputację twórcy stymulujących i zabawnych lekcji, które inspirują rozwój i naukę. Dokłada wszelkich starań, aby nauka była jak najbardziej przyjemna i wciągająca, używając gier i zabawnych zajęć, gdyż głęboko wierzy, że nauka jest skuteczna, gdy sprawia przyjemność. Pasja Davida do nauczania wykracza poza język angielski. Lubi uczyć swoich uczniów o swojej kulturze. Doceniają to lokalne szkoły kształcące w języku angielskim gdzie David na co dzień również pracuje. Prywatnie David wychowuje 4 letniego synka, jest domowym szefem kuchni i sam łowi ryby.

Chris Bradbury

Native Speaker Educator

Pochodzi z północnej części Londynu, a do Polski przeprowadził się z powodu miłości. Chris jest żonaty i ma dwie nastoletnie córki. Angielskiego naucza od ponad 15 lat. Jego szczególnym obszarem specjalizacjij jest przygotowywanie uczniów do egzaminów z języka angielskiego, w tym certyfikatów Cambridge (FCE, CAE, CPE), Egzaminów dla Młodych Uczniów (YLE), certyfikatów z języka angielskiego biznesowego (BEC), Testu Umiejętności Prawniczych w Języku Angielskim (TOLES) oraz innych ważnych testów. Posiada także szerokie doświadczenie w nauczaniu różnych profesjonalistów, w tym prawników, inżynierów i biznesmenów.

Sheree Nicholson

Native Speaker Educator

Pochodzi z Kanady, ale przez ostatnie pięć lat mieszka w Europie. Posiada stopień licencjata z kryminologii oraz magistra z polityki społecznej, opieki społecznej i zdrowia międzynarodowego. Prywatnie jest pasjonatką rękodzieła i miłośniczką filmu. W Polsce naucza języka angielskiego od dwóch lat. Mieszkała w różnych środowiskach międzynarodowych, m.in. w Oslo w Norwegii i Warszawie w Polsce. Posiada kreatywne podejście do lekcji i jest znana z ciepłej, pozytywnej i otwartej obecności w klasie. Jej unikalne podejście uwzględnia potrzeby edukacyjne poszczególnych uczniów a bogate doświadczenie zapewnia angażujące zajęcia.